SENŲ LOGOTIPŲ ATNAUJINIMAS IR VEKTORIZAVIMAS

PASLAUGŲ KAINA NUO 50 €

LOGOTIPO PERPIEŠIMAS Į VEKTORINĘ GRAFIKĄ.

LOGOTIPO SPALVŲ ATNAUJINIMAS.

VEKTORINIO FAILO GAMYBA IŠ PIEŠTO ESKIZO

arba iš bet kokio turimo šaltinio.

Kodėl jūsų prekės ženklui reikalingas vektorinis logotipas?

Vektorinio logotipo vertė turi dvi reikšmes: lankstumą ir mastelį. Vektoriniai logotipai yra lankstūs, nes jie gali būti išvedami į beveik bet kokį bendro rastrinio vaizdo formatą (jpg, png, gif, tiff ir tt). Vektoriniai logotipai taip pat gali būti keičiamo dydžio, todėl juos galima didinti arba sumažinti iki vizitinės kortelės dydžio, nekeliant pavojaus kokybei.

Skirtingai nuo vektorinių vaizdų, sukurtų naudojant matematines formules, rastriniai vaizdai susideda iš pikselių. Kai rastrinių vaizdų dydis keičiamas, rezoliucijai ir ryškumui kyla pavojus. Todėl vaizdus, ​​įrašytus failų formatais, pvz., .JPEG ir .GIF, mūsų profesionalių dizainerių komanda gali būti perrašyti ir paruošti spausdinimui.

Kaip galiu pasakyti, ar mano menas jau yra vektorinis?

Jūsų logotipas yra .AI, .EPS, .FH arba .CDR formatu.

Kai jūsų failas yra keičiamas jūsų pasirinktoje dizaino programoje, jis netampa išblukęs ar iškraipytas, nesvarbu, kiek jūs didinsite ar mažinsite.

Jei nesate tikri, ar jūsų vaizdo formatas yra tinkamas, galite kreiptis ir vienas iš mūsų draugiškų specialistų su malonumu jums padės!

Ar galiu tik išsaugoti savo failą kaip Adobe Illustrator (.AI) failą ir padaryti jį vektoriniu?

Deja, nėra lengva esamus rastrinius failus paversti į vektorinį vaizdo formatą. Tiesiog įrašydami savo failą naudodami .AI plėtinį, jūsų vaizdo formatas ir kokybė nepasikeis. Atminkite, kad norint, jog vaizdas būtų vektorinis, jis turi būti atkurtas iš naujo.

Kaip konvertuoti savo turimus vaizdus į vektorinį failą?

Jei norite pakeisti savo paveikslėlį ar logotipą į vektorinį failą, reikia pasitarti su grafinio dizaino specfialistu.