NEMOKAMAS LOGOTIPO KŪRIMAS AR DIZAINERIS?

NEMOKAMAS LOGOTIOPO KŪRIMAS PROGRAMOMIS INTERNETE

Nemokamas logotipo kūrimas ir pasekemės. Kartais žmonės nesupranta, kaip svarbu turėti gerą logotipą ir koks jis vertingas jų verslui.

Logotipo dizainas šiuolaikiniame pasaulyje yra labai vertinamas. Šiame straipsnyje aptariami būdai, kuriais nereikėtų naudotis siekiant sukurti gerą logotipą- savo įmonės ar produkto veidą.

Kas yra logotipas?

Norint suprasti, ką reiškia logotipas, mes pirmiausia turime žinoti, kas yra logotipas. Logotipo dizainas yra iš karto atpažįstamas, įkvepiantis pasitikėjimą, susižavėjimą, lojalumą ir numanomą pranašumą. Logotipas yra vienas iš kompanijos prekės ženklo ar ekonominio subjekto aspektų, o jo formos, spalvos, šriftai ir vaizdai paprastai skiriasi nuo kitų panašioje rinkoje. Logotipai taip pat naudojami įvairioms organizacijoms ir kitiems nekomerciniams subjektams identifikuoti.

Tai verčia susimąstyti. Kodėl žmonės neturi logotipo ar kodėl jie renkasi kurti logotipą patys, jei logotipas skirtas atlikti visus šiuos, reikšmingus dalykus? Nemokamas logotipo kūrimas nėra tinkamas pasirinkimas.

Ar kada nors susimąstėte, kiek garsiųjų prekės ženklų atstovų iš tikrųjų įdėjo laiko ir pastangų į savo logotipo dizainą? Profesionalūs logotipo dizaineriai turi griežtą logotipo kūrimo procesą, kuris gali užtrukti kelias dienas, savaites arba, kai kuriais atvejais, mėnesius, kol bus sukurtas logotipas.

Logotipų kūrimui renkantis pavienius asmenis, reikia atsižvelgti į saugumą ir patikimumą: vadinamieji "dizaineriai" “pasiskolina” nuotraukas iš atsarginių svetainių, norėdami suprojektuoti logotipą arba, kai kuriais atvejais, verslo savininkai patys atsisiunčia atvaizdus ir naudoja kaip savo. Tai yra didžiulė klaida. Ar žinote, kad nemokamas logotipo kūrimas suvilioja daug žmonių ir šiuos  įkeliamus vaizdus naudoja tūkstančiai žmonių? Tai turėtų būti pakankamai gera priežastis niekada nesinaudoti šiomis paslaugomis- tai visiškai prieštarauja veiksmingo logotipo principams (daugiau skaitykite PROFESIONALUS LOGOTIPAS).

Jei tai padarysite, kiti žmonės turės prieigą prie jūsų logotipo dizaino ir galės jį naudoti tokiose srityse, kurios gali devalvuoti jūsų verslą. Įsitikinkite, kad jūsų logotipas yra originalus.

Tai gali užtikrinti profesionalūs logotipo dizaino ir firminio stiliaus kūrėjai/ dizaineriai. Labai rekomenduojama patikėti dizainą specialistui, taip pat, kaip jūs patikite dantų taisymą odontologui :).

Daugelyje nemokamų logotipų kūrimo programėlių galite rasti internete. Tokie logotipai ne tik yra neprofesionalūs, o šimtai kitų žmonių gali turėti tą patį logotipą kaip jūs, todėl dingsta šio logotipo egzistavimo prasmė. Šie logotipai neturi minties, koncepcijos ar prisiminimų apie juos, jie yra tik simboliai, visiškai nesiejami su jūsų produktu.

Jie nieko nesako apie jūsų verslą ir  nedaro nieko, ką logotipas turėtų daryti. Taisyklė- laikykitės toli nuo nemokamų logotipų kūrėjų ir nemokamų kūrimo programėlių.

Prieš patvirtindami ir įgyvendinę projektą, užtikrinkite, kad gautumėte atsiliepimų iš savo klientų ir suinteresuotųjų šalių. Atsiliepimai apie dizainą yra svarbi logotipo kūrimo proceso dalis, nes tai užtikrina, kad jūsų logotipas bus sėkmingas.

Kokios yra profesionalios logotipo dizaino išlaidos?

Profesionalaus logotipo dizaino kaina yra klausimas, į kurį negalima atsakyti, nes kiekviena įmonė turi skirtingus poreikius, tačiau geriausias būdas spręsti šią problemą - parengti individualų pasiūlymą kiekvienam asmeniui.

Kuriant logotipą reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, pvz., Kiek logotipo koncepcijų reikia pateikti, kiek reikalingų pataisymų, kiek reikia tyrimų, verslo dydžio ir pan.

Visais dizaino klausimas kreipkitės į mūsų specialistus ir mes padėsime rasti sprendimą pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.