LOGOTIPŲ DIZAINAS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Logotipų dizainas- prieš pradėdami kurti naują įmonės logotipą savo verslui, yra sąrašas dalykų, kuriuos reikia žinoti apie logotipą ir logotipo dizaino paslaugas. Tai padės jums geriau suprasti, kodėl jums reikia investuoti į logotipą. Be to, žemiau pateikiami dažnai užduodami klausimai, kurie daugeliui naujo verslo savininkų kils ieškant logotipo dizaino idėjų.

Kas yra logotipas?

Logotipas yra tiesiog jūsų įmonės identifikacija, naudojant ženklą ar simbolį. Tai gali būti paprastas teksto šriftas ar grafinis vaizdas, tačiau jis turi būti išskirtinis ir unikalus, kad jo klientai galėtų akimirksniu atpažinti įmonę ir išskirti iš konkurentų. Daugiau apie tai skaitykite ČIA.

Kokios yra skirtingos logotipų rūšys?

Logotipas gali būti suskirstytas į 3 skirtingas kategorijas:

Teksto logotipas, pvz., Yahoo! ir "Microsoft" logotipas

Vaizduoklis / piktograma, pvz., "Shell" ir "Apple Computer"

Teksto ir paveikslėlio derinys, pvz., Burger King ir KFC

Kurį logotipo tipą pasirinkti, priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., verslo pobūdis, įmonės pavadinimas ir žinutė, kurią nori perduoti savo klientams.

Ar logotipas yra prekės ženklas?

Ne, logotipas nėra prekės ženklas, bet prekės ženklo dalis. Logotipas yra tik grafinis simbolis, naudojamas vizualiai identifikuoti, kad įmonė atsidurtų atskirai nuo savo konkurento. Prekės ženklas yra įmonės suvokimas ir įspūdis klientams, supažindinantis su bendrovės produktais, paslaugomis, patalpomis ir savo žmonėmis. Klientų patirtis su kompanija turi būti teigiama ir nuosekli, kad jie galėtų išlikti lojaliais klientais. Skirtingai nuo logotipo, kuris yra vienkartinis pastangų kūrimas, prekės ženklas yra strategija ir ilgas procesas; jis yra naudojamas kaip tvirta priemonė išlaikyti klientų dėmesį ir daugiau jų pritraukti.

Kas yra logotipo žymimoji frazė? Ar tai būtina?

Logotipo užrašas yra trumpa frazė, kuri yra jūsų logotipo dalis ir išliks amžinai, nebent verslo pobūdis pasikeistų. Tai gali būti nuo trijų iki septynių žodžių frazė, kuri nusako jūsų įmonės produktų ar paslaugų apibūdinimą, atsižvelgiant į jausmus ir emocijas, kurios sukeliamos vartotojui. Šios žymimosios frazės pridėjimas prie logotipo sustiprins jūsų logotipą ir padės aiškiai parodyti įmonės verslo pobūdį.

Kaip apie šūkį? Kuo jis skiriasi nuo žymios frazės?

Frazė ir šūkis naudojami vienodai, tačiau šūkis yra mažiau formalus ir dažnai naudojamas tik reklamos kampanijose. Anksčiau minėta frazė yra susijusi su įmonės pavadinimu, o šūkis yra susijęs su produktais. Gali būti daug šūkių, kuriuos naudoja kompanija, bet tik viena frazė yra siejama su logotipu.

Pavyzdžiui, "Apple" turi daug populiarių reklaminių šūkių, kai prekiauja savo produktais: “IPhone, kurio laukėte", naudojamas "iPhone 3G" reklamavimui 2008 m. viduryje.

"Mažas yra didelis" naudojamas naujosioms "Mac mini" funkcijoms reklamuoti 2009 m. pradžioje, ir pan.

Kokio stiliaus logotipas turėtų būti?

Logotipai turi daug stilių, nes jie turi turėti konkretų vaizdą ir sudaryti įspūdį savo tikslinei auditorijai. Daugiau skaitykite ČIA- Logotipų stiliai.

Kokias spalvas pasirinkti logotipui?

Paprastai, verslo savininkai mėgsta pasirinkti spalvas įmonės logotipams pagal savo asmeninį pageidavimą. Norėdami pasirinkti spalvas, logotipo dizaineriai remiasi verslo pobūdžiu, nes jie padeda perduoti ypatingus verslo požymius ir ypatybes. Pavyzdžiui, mėlyna spalva perteikia stabilumą ir patikimumą, todėl paprastai ji naudojama teisės ir apskaitos srityje. Raudona spalva simbolizuoja aistrą, taigi ji dažniausiai būna naudojama pramoginėse, maisto ir sporto įmonėse.

Kokio tipo failo formatas pateikiamas galutiniam logotipui?

Galutinio logotipo failo formatas paprastai pateikiamas .ai, .eps, .png ir .jpg. ".ai" ir ".eps" yra vektoriniu formatu, vadinamu "lossless" failo formatu. Taigi, dirbant su profesionaliais logotipų kūrimo dizaineriais, galite būti ramūs, nes logotipui bus parinktas tinkamas failo formatas ir dydis, kitu atveju logotipas gali nebūti toks ryškus ir kokybiškasi.

Kas yra Vector File Format?

Vektoriaus failo formatas yra failo formatas, kurį galite keisti dideliu ar mažesniu dydžiu, neprarasdami jo skiriamosios gebos. Kitaip tariant, jūsų logotipas gali būti išsiųstas didelėms reklaminėms antraštėms spausdinti arba spausdinti ant labai mažo dydžio pakuotės, ir vis tiek atrodys gerai ir bus matomas.

Kodėl logotipas yra brangus?

Logotipo dizainas yra brangus, nes profesionalų logotipo kūrimas yra daug laiko reikalaujantis procesas- jis apima tyrimus, kūrybiškumą, konceptualizavimą, eskizus ir daugybę peržiūrų, kol gims išskirtinis ir įsimintinas logotipas. Skiriamasis logotipas padės verslui išsiskirti iš savo konkurentų, o jei logotipas yra įsimintinas, tuomet padės išlaikyti matomumą tarp savo klientų. Svarbiausia, kad logotipo koncepcija turi būti originali, o ne paimta iš jau esamų. Tikrasis originalus logotipas laikui bėgant išliks, o jo nuosavybės vertė bus vertinama ilgus metus.

Kiek laiko užima logotipo kūrimas?

Tai priklauso nuo logotipo sudėtingumo, dizainerio grafiko. Gero logotipo dizaino kūrimas dažniausiai užtrunka, todėl dizaineriui suteikiama pakankamai laiko moksliniams tyrimams ir idealiam logotipui gaminti.

 

    -Logotipų dizainas. Jei turite klausimą, kuris nėra aprašytas, nedvejodami kreipkitės į mus. Kontaktai.

   - Kviečiame susisiekti su mumis diskusijai, jei ieškote profesionalios pagalbos kuriant savo įmonės logotipą.