Vektorinio logotipo kūrimas - kaina nuo 100 eur

Logotipo kūrimas ir jo kaina dažniausiai priklauso nuo to, kaip tiksliai klientas žino ko nori, net jeigu ir neturi tikslios logotipo vizijos. Dizainerio darbas yra ją sukurti, tačiau klientas turi parodyti kryptį, nes jis geriausiai žino, kokios stilistikos logotipas jo verslui ar paslaugai labiausiai tinka. Dizaineris geriausiai žino kaip komponuoti spalvas, detales ir atskleisti esminius bruožus. Bendradarbiavimas leidžia pasiekti geriausius rezultatus.  

Logotipų kūrimo kaina priklasuo nuo 3 aspektų - sudėtingumo, aiškios vizijos buvimo ar noro rinktis iš didesnio kiekio logotipo eskizo variantų bei laiko, per kurį sukuriamas galutinis logotipo variantas. Premium užsakymai visada turi prioritetą,  jiems skiriamas didžiausias dėmesys tiek kuriant, tiek komunikuojant su klientu. Visiems klientams garantuojame kokybiškas logotipų kūrimo paslaugas ir sprendimus nepriklausomai, kokį paslaugų paketą pasirinksite.

Minimalistinis paketas

100 EUR


1 eskizas ir logotipas


1-3 pradinio eskizo korekcijos


Subalansuota norintiems minimalistikos - stilizuotas užrašas, mini ikona/simbolis. Variantas tinkamas ir tiems, kas nėra išrankus.


Vektorinis logotipas ir visi reikalingi failų formatai (ai, eps, psd, jpeg, png).


3-5 dienos logotipui sukurti

+ 1 diena kiekvienai papildomai korekcijai

Logotipo kūrimo kaina 100 EUR

Rekomenduojamas paketas

200 EUR


2 eskizai logotipo kūrimui


3-7 pasirinkto eskizo korekcijos


Subalansuota daugumai. Atsiradus pasirinkimui iš kelių skirtingų variantų, lengvai sukursime galutinį logotipą ir DOVANĄ.


Vektorinis logotipas ir visi reikalingi failų formatai (ai, eps, psd, jpeg, png).


3-5 darbo dienos eskizams sukurti

+ 1 diena kiekvienai papildomai korekcijai

 

Logotipo kūrimo kaina 200 EUR

PREMIUM LOGO paketas 

300 EUR


2-4 eskizai logotipo kūrimui


neribotos pasirinkto eskizo korekcijos


Norintiems išskirtinio ir nepriekaištingo logotipo dizaino. Taip pat tinka tiksliai nežinantiems ko nori. Papildomos 3D vizualicacijos, logotipo video, vizitinės kortelės dovanų pagal susitarimą.


Vektorinis logotipas ir visi reikalingi failų formatai (ai, eps, psd, jpeg, png).


3-7 dienos eskizams sukurti

+ 1 diena kiekvienai papildomai korekcijai

 

Logotipo kūrimo kaina 300EUR

Logotipų kūrimo kaina nurodyta be PVM.

Klientams, užsakantiems logotipo kūrimą (arba turintiems aukštos kokybės vektorinius failus) siūlome ir vertingas, papildomas paslaugas:

  • Talismano sukūrimas
  • Skubus logotipo kūrimas - per 24 valandas
  • Logotipo 3D vizualizacijos įvairiuose fonuose
  • Logotipo video vizualizacija
  • Firminio stiliaus sukūrimas
  • Socialinei medijai skritų foto su logotipu paruošimas
  • Įvairūs logotipo iliustravimai, kurie sukurs puikų įmonės įvaizdį ir daug daugiau!

Dėl seno logotipo atnaujinimo ar jo vektorinio logotipo failo sukūrimo kainos susisiekite su mumis ir pateiksime geriausią pasiūlymą!

Kokį logotipo kūrimo paketą pasirinkti?

Minimalistinis paketas skirtas daugiausia tiems, kurie logotipą naudos internete t.y. savo sukurtoje interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ir pan. Šis paketas puikiai tinka, jeigu norite mažomis išlaidomis susikurti savo unikalų logotipą, kurį vėliau galėsite lengvai tobulinti ar pilnai pakeisti, kai verslas augs ir pradės nešti pelną. Jis taip pat puikiai tinka tinkliaraščiams, blogam's ar kaip mini asmeninis identifikavimo ženklas. 

Rekomenduojamą paketą siūlome puikiai žinantiems savo poreikius ir turintiems bent pradinę viziją, kokio stiliaus bus Jūsų logotipas. Iš kelių variantų ir jų korekcijų galėsite lengvai pasirinkti jums tinkamą, o kartu su šiuo paketu gausite ir visus reikalingus vektorinius failus- tiek naudojimui internete, tiek spaudoje, tiek korekcijoms ateityje.  

Premium paketas yra aukščiausios klasės pasiūlymas, skirtas tiems, kas nori eksperimentuoti su logotipo dizainu, kad galėtų rinkis iš 2-4 skirtngų logotpų eskizų variantų. Taip pat, su šiuo paketu papildomai gausite dovanų: vizitinės kortelės ir blanko dizainą, facebook viršelio nuotrauką su logotipu ar dar kt. Kiekvienu atveju, papildomos dovanos derinamos atskirai. Žinomą, garantuojame išskirtinį dėmesį ir nepertraukiamą bendravimą bei bendradarbiavimą, prioritetinį laiką logotipo kūrimui.  

Rekomenduojame pažiūrėti mūsų  darbų pavyzdžius čia- Logotipų kūrimas. 

Vektorinio logotipo kūrimas- užsakymas

info@logotipukurimas24.lt

Telefonu +370 685 25566

 


Logotipo kūrimas- užsakymas

+370 685 25566

info@logotipukurimas24.lt