ANIMUOTAS LOGOTIPO VIDEO

ANIMUOTAS LOGOTIPO VIDEO, DIZAINAS IR VIZUALIZACIJOS

Kam naudingas animuotas logotipo video?

Jūsų logotipas yra viena iš svarbiausių jūsų prekės ženklo sudedamųjų dalių. Jis daro jus atpažįstamu ir tai pirmas dalykas, kurį žmonės mato, kai jie susiduria su jūsų prekės ženklu. Tai taip pat yra vienas iš labiausia jūsų  naudojamų įmonės veidų rinkodaroje, nesvarbu, ar jis yra jūsų svetainėje, jūsų socialinės žiniasklaidos profiliuose, įmonės atmintinėse ir oficialiose dokumentuose, gaminių pakuotėse ar ant kitų daiktų, susijusių su jūsų įmone.

Tikriausiai žinote, kad vaizdo įrašai turėtų būti jūsų marketingo strategijos dalis. Bet ar žinojote, kad galite praturtinti savo reklaminius vaizdo įrašus naudodami animuotą logotipo versiją?

Su profesionaliu animuotu logotipo video intro galite atskleisti savo logotipo idėją.

Pagrndinis logotipo tikslas - sukurti prekės ženklo žinomumą. Kai pasirinksite animuotą logotipą, savo klientui sukursite labiau įsimintiną vaizdą. Daugeliu atveju logotipai yra statiniai vaizdai, todėl klientas gali užmegzti nuolatinį ryšį su savo prekės ženklu. Bet protingai naudojant animaciją, visas jūsų prekės ženklas atgyja per judesį, garsą ir spalvą.

Animacinis logotipas turi geresnių galimybių emociškai susisieti su jūsų tiksline auditorija. Naudojant animacines vizualizacijas, spalvas ir garsus, animacinis logotipas akimirksniu perteikia jūsų prekės ženklo vaizdą. Ji taip pat turi geresnes galimybes sulaikyti žiūrovo dėmesį ilgiau. Atsižvelgiant į tai, kiek turinio mes vartojame kasdien, užfiksuoti ir išlaikyti tikslinės auditorijos dėmesį nelengva. Tačiau su animuotu logotipu ši problema yra gerokai mažesnė ir tai labai padeda išsiskirti iš konkurentų.

Jei norite pagyvinti savo logotipą, galime sukurti įkvepiantį, animuotą jūsų įmonės logotipo video. Nuo minimalistinių vaizdo logotipų iki architektūrinio pobūdžio intro, Holivudinio filmo pradžios stiliaus ar kūrybinio eskizo stiliaus logotipo vizualizacijos, kinetinių logotipų dalelių judėjimo, išradingų sprogimų ir daug daugiau!

Kur gali būti naudojamas animuotas logotipo video?

Kaip jau minėta, jūsų animacinis logotipas gali būti naudojamas įvairiais būdais:

  • "Intro / Outro" savo vaizdo įrašuose: nesvarbu, kokio tipo vaizdo įrašo turinį norite išleisti, naudokite animuotą logotipą kaip intro, kad sukurtumėte prekės ženklo atpažinimo funkciją arba kaip iššūkį, kad veiktų kaip raginimas veikti, kuris siunčia žiūrovus į jūsų svetainę.
  • Vaizdo įrašo metu: vaizdo įraše galite naudoti trumpesnę animuotą logotipo versiją viename iš apatinių kampų.
  • Savo svetainėje, vietoje įprasto logotipo: dauguma prekių ženklų naudoja savo statinį logotipą savo svetainės antraštės srityje. Naudokite animuotą savo logotipo versiją.
  • "Facebook" puslapyje: paskelbkite vaizdo įrašo failą arba nuorodą į savo animacinį logotipą, kai dalinatės reklaminiu turiniu iš savo svetainės.
  • Naudokite jį Instagram: "Instagram" yra labai vizuali socialinės žiniasklaidos platforma, todėl tai puiki vieta parodyti savo logotipą. Naudokite jį kaip trumpą vaizdo įrašą arba "Instagram" istorijos dalį.
  • Animuotas logotipo video gali būti naudojamas reklamoje, už kurią mokate populiariuosiuose portaluose arba talpinate nemokamose svetainėse, pristatydami savo prekes ir paslaugas. Judantis vaizdas geriau įsimena žiūrovui, užfiksuoja ir pritraukia jo dėmesį.

Kad ir koks stilius atitiktų jūsų prekės ženklą, animuoto logotipo vizualizacijos pritraukia žiūrovo dėmesį ir palieka jiems teigiamą įspūdį. Vaizdo įrašas trunka tik keletą sekundžių, tad per jas reikia atskleisti jūsų prekės ženklo ypatybes.